Корзина
20 отзывов
+380956360418
Контакты
Старая кузня
+38095636-04-18
+367279-38-93
Валерий Ярославовыч
УкраинаПолтавская областьГлобыноЛенина 27390400
Карта

О нас

   Художняя ковка -искусство.Требующее большого професионализма  и умелых рук.Ведь только эти черты способны повлиять на достижения совершенных и по-настоящему ценных робот, которые можна назвать коваными изделиями.

    Чем и ценны нашые умелые работникы. Изделия из кованого метала гармонично дополняют современный интерер.Мы изготовим кованые изделия по вашему заказу  из качественного метала.Мы работаем индивидуально с каждым клиентом. .Вы можете смело надеятся на исключительно индивидуальные работы.    

    Кузнецы нашой  кузни-умельцы которые способны создавать по-настоящему удивительные изделия из простого метала и достойны зваться художниками в этой нелегкой сфере деятельности. 

    Основний напрямок нашої діяльності – виготовлення кованих виробів та виробів з металу за індивідуальним дизайном – проектам із застосуванням досягнень сучасних технологій в області ковальської справи. Наше головне завдання – створювати у Ваших домівках вишукані прикраси екстер’єру та інтер’єру з металу, багаті і виразні інтер’єри з художньої ковки. Комплекс послуг Ми пропонуємо повний комплекс послуг для наших замовників: Постановка завдання, знайомство з замовником (архітектором); Виїзд менеджера на заміри; Ескізне проектування, розробка дизайну виробів; Проект і створення технічної документації, необхідної для виготовлення виробів художньої ковки; Виготовлення та контроль якості виготовлення; Доставка та монтаж на об’єкті; Гарантійне обслуговування Ковальська справа. Ми зберегли вміння наших дідів і ковалів давнини за допомогою художньої ковки доносити до людей красу навколишнього світу. Наше ковальське виробництво створює для Вас есклюзивні і вишукані вироби художньої ковки, прикраси інтер’єру з металу, предмети гордості господарів: Ковані ворота та калітки; Ковані огорожі; Ковані віконні решітки; Ковані огородження; Кованні балкони; Ковані сходи та поручні; Ковані навіси та козирки; Ковані лавки. Ми навчилися поєднувати справжнє мистецтво предків і сучасні технології для досягнення кращого результату.

     Наші фахівці, які застосовують як багатовікові традиції, так і сучасні технології ковальського виробництва в художній ковці, використовуючи свої знання, секрети ідосвід, зможуть додати Вашому будинку дух минулих століть: будь то урочистість класицизму, величність барокко, витонченність готики, індивідуалізм епохи Ренесансу або, навпаки, підкреслити прагнення до сучасного мінімалізму. Оригінальність рішення. Ми створили безліч оригінальних проектів і стали надійними партнерами для наших замовників. Ми втілюємо в життя мрії наших клієнтів, розробляючи есклюзивні ідеї і створюючи унікальні рішення, вдосконалюємо свою майстерність.

    Талановиті майстри нашої кузні створюють вироби методом ручного кування з використанням сучасних технологій, які відрізняються прекрасним технічним виконанням і чудовим зовнішнім виглядом. Професіоналізм і якість. Індивідуальність підходу і унікальність рішень ми поєднуємо з високою якістю виробів, прийнятною ціною і короткими термінами виконання замовлень. Художня ковка від наших майстрів – це краса і витонченість, міцність і надійність.

Сведения о компании

Валерий Ярославовыч
Старая кузня
УкраинаПолтавская областьГлобыноЛенина 27390400
  • +38095636-04-18
  • +367279-38-93